Büyükada’da araba çarpması sonucu yaralanan bir kediye ve Heybeliada’da yedikleri tavuktan zehirlenen 2 köpeğe veteriner birimimiz hemen müdahale etti. Gerekli iğneleri yapılarak Veteriner Hizmet Birimimizde gözlem altına alınan kedi yarın röntgen çekimi için karşıya gönderilecek. Zehirlenme vakası olan 2 köpeğe de damar yolu açıldı ve şok tedavisi uygulandı. İlçemizdeki hayvanların güvenli yaşam alanlarına sahip olmaları için LÜTFEN AKÜLÜ/MOTORLU ARAÇLARI KULLANIRKEN DİKKATLİ OLALIM VE HIZ YAPMAYALIM…
![VETERINERLIK-BIRIMIMIZ-YARALANAN-KEDI-VE-ZEHIRLENEN-KOPEKLERI-KURTARDI.jpg VETERİNERLİK BİRİMİMİZ YARALANAN KEDİ VE ZEHİRLENEN KÖPEKLERİ KURTARDI](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/VETERINERLIK-BIRIMIMIZ-YARALANAN-KEDI-VE-ZEHIRLENEN-KOPEKLERI-KURTARDI.jpg)
VETERİNERLİK BİRİMİMİZ YARALANAN KEDİ VE ZEHİRLENEN KÖPEKLERİ KURTARDI
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI