1773 yılında kurulan ve aralıksız eğitim veren Heybeliada Deniz Lisesi’nde, 4 Temmuz Cuma günü 241. dönem mezuniyet coşkusu yaşandı. 123 öğrencinin mezun olduğu törenlere; Oramiral Bülent Bostanoğlu, Koramiral Veysel Kösele, Heybeliada Deniz Lisesi Komutanı Murat Şirazi ve Adalar Belediye Başkanı Atilla Aytaç katıldı.
![HEYBELIADA-DENIZ-LISESI-241-DONEM-MEZUNIYET-COSKUSU.jpg HEYBELİADA DENİZ LİSESİ 241. DÖNEM MEZUNİYET COŞKUSU](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/HEYBELIADA-DENIZ-LISESI-241-DONEM-MEZUNIYET-COSKUSU.jpg)
HEYBELİADA DENİZ LİSESİ 241. DÖNEM MEZUNİYET COŞKUSU
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI