Haftalar sonra güneşli havanın tadını çıkarıp yürüyüş yapan 65 yaş ve üstü vatandaşlarımıza Meclis Üyesi Nesrin Karanfil ve gönüllüler tarafından maske dağıtımı gerçekleştirildi.
![HAFTALAR-SONRA-GUNESLI-HAVANIN-TADINI-CIKARIP-YURUYUS-YAPAN-65-YAS.jpg HAFTALAR SONRA GÜNEŞLİ HAVANIN TADINI ÇIKARIP YÜRÜYÜŞ YAPAN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZA MECLİS ÜYESİ NESRİN KARANFİL VE GÖNÜLLÜLER TARAFINDAN MASKE DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/HAFTALAR-SONRA-GUNESLI-HAVANIN-TADINI-CIKARIP-YURUYUS-YAPAN-65-YAS.jpg)
HAFTALAR SONRA GÜNEŞLİ HAVANIN TADINI ÇIKARIP YÜRÜYÜŞ YAPAN 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZA MECLİS ÜYESİ NESRİN KARANFİL VE GÖNÜLLÜLER TARAFINDAN MASKE DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI