Belediye Meclisimiz, Ekim ayı olağan toplantısının birinci birleşimi için toplandı. Toplantının açılışını yapan Başkanımız Erdem GÜL, Covid-19 salgını ve ekonomik kriz nedeniyle artan işsizliğe ve yoksulluğa dikkat çekerken, halkın ekonomik yükünün hafifletilmesini ve dayanışmanın büyütülmesi gerektiğini vurguladı.
![EKIM-AYI-MECLIS-TOPLANTISININ-BIRINCI-BIRLESIMI-GERCEKLESTI.jpg EKİM AYI MECLİS TOPLANTISININ BİRİNCİ BİRLEŞİMİ GERÇEKLEŞTİ.](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/EKIM-AYI-MECLIS-TOPLANTISININ-BIRINCI-BIRLESIMI-GERCEKLESTI.jpg)
EKİM AYI MECLİS TOPLANTISININ BİRİNCİ BİRLEŞİMİ GERÇEKLEŞTİ.
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI