“SİNEMADA” etkinliği “ÇOCUKLAR FİLM ÇEVİRİYOR” atölyesiyle devam ediyor.
İBB Kültür Dairesi Başkanlığı, Belediyemiz ve Filmkoop işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen sinema günleri “ÇOCUKLAR FİLM ÇEVİRİYOR” atölyesiyle devam ediyor. Atölyeye katılan çocuklar; Mükerrem Yıldız ve Gürşat Özdamar eşliğinde, sinemaya dair temel bilgileri öğrenerek, birlikte üretecekleri çizgi filmin coşkusunu yaşıyorlar.
![COCUKLAR-FILM-CEVIRIYOR.jpg ÇOCUKLAR FİLM ÇEVİRİYOR](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/COCUKLAR-FILM-CEVIRIYOR.jpg)
ÇOCUKLAR FİLM ÇEVİRİYOR
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI