Skip to content

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Belediyemizi Ziyaret Etti

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Belediyemizi ziyaret etti. Başkanımız Erdem Gül’den salgın sürecinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alan Kaftancıoğlu, CHP belediyelerinin pandemi döneminde halkla büyük bir dayanışma içerisinde olduğunu belirtirken “Sosyal belediyeciliğin ne kadar önemli olduğunu bu süreçte bir kez daha gördük” dedi ve ekledi: “Tüm belediyelerimiz, hepiniz, herkes büyük bir fedakârlık gösterdi. Buraya Belediyemize teşekkür etmeye geldim.” 
Pandemi sürecinin Adalar’da nasıl yaşandığını ve salgına karşı aldığımız tedbirleri anlatan Başkanımız Erdem Gül, bu süreçte Ada halkının dayanışma duygusunun ön plana çıktığını belirtti.
Belediye Meclis Üyelerimiz, CHP ve İYİ Parti ilçe yöneticileri ile Kent Konseyi yöneticilerinin eşlik ettiği ziyarette Başkan Gül, Adalarla ilgili genel bilgilendirmelerde de bulundu. 
Canan Kaftancıoğlu, Belediyemize ziyaretinin ardından Başkanımız Erdem Gül ile CHP İlçe Örgütünü, ardından da koronavirüsle mücadele sürecinde evinden çıkamayan, ihtiyaç sahibi Adalılara gönüllü olarak yemek pişiren Büyükada Cemevi’ni ziyaret etti. Şehit Murat Yüksel’in ailesine de giden Kaftancıoğlu’nun son durağı Büyükada Rum Yetimhanesi ve İBB’ye ait at ahırları oldu.

SON HABERLER