8 Ekim 2016 tarihinde sonsuzluğa uğurladığımız Belediye Meclis Üyemiz Sencer Demirel’in ismi Büyükşehir Belediye Meclisi’ne sunduğumuz teklif ile Büyükada’da bir sokağa verildi. 06.03.2017 tarih ve 2017/18 sayılı Belediye Meclis Kararına istinaden Büyükada Gülveren Sokağın aksı kısaltılarak, kalan isimsiz kısmı “Sencer Demirel Sokak” olarak isimlendirildi.
![BUYUKADA-SENCER-DEMIREL-SOKAGI.jpg BÜYÜKADA SENCER DEMİREL SOKAĞI](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/BUYUKADA-SENCER-DEMIREL-SOKAGI.jpg)
BÜYÜKADA SENCER DEMİREL SOKAĞI
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI