Başkanımız Erdem Gül ve Başkan Yardımcımız Engin Çelik, Türk İtfaiye Teşkilatı’nın 308’inci kuruluş yıldönümü ve İtfaiyeciler Haftası dolayısıyla Büyükada İtfaiye personeliyle bir araya geldi. Gece-gündüz demeden vatandaşların ve diğer canlıların yardımına koşan İtfaiye personelini tebrik eden Başkan Erdem Gül, Bu zorlu görevde yer aldıkları için kendilerine teşekkür etti.
![Baskanimiz-Erdem-Gul-Itfaiyeciler-Haftasi-Dolayisiyla-Buyukada-Itfaiye-Personeliyle-Bulustu.jpg Başkanımız Erdem Gül İtfaiyeciler Haftası Dolayısıyla Büyükada İtfaiye Personeliyle Buluştu](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/Baskanimiz-Erdem-Gul-Itfaiyeciler-Haftasi-Dolayisiyla-Buyukada-Itfaiye-Personeliyle-Bulustu.jpg)
Başkanımız Erdem Gül İtfaiyeciler Haftası Dolayısıyla Büyükada İtfaiye Personeliyle Buluştu
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI