Başkan Yardımcımız Engin Çelik, Büyükada genelinde yapılacak düzenleme çalışmalarının belirlenmesi için Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte sorun tespit edilen bölgelerde tespitte bulundu. Adalı hemşerilerimizin talep ve şikayetleri doğrultusunda oluşturulacak olan çalışmalar adalar genelinde devam edecek.
![Baskan-Yardimcimiz-Engin-Celik-Buyukada-Genelinde-Yapilacak-Duzenleme-Calismalarinda-Bulundu.jpg Başkan Yardımcımız Engin Çelik, Büyükada Genelinde Yapılacak Düzenleme Çalışmalarında Bulundu](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/Baskan-Yardimcimiz-Engin-Celik-Buyukada-Genelinde-Yapilacak-Duzenleme-Calismalarinda-Bulundu.jpg)
Başkan Yardımcımız Engin Çelik, Büyükada Genelinde Yapılacak Düzenleme Çalışmalarında Bulundu
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI