İlçemiz genelinde sokaklardan toplanan yaklaşık 200 ton bağ-bahçe, ev eşyası ve molozlar Fen İşleri Müdürlüğümüz ekipleri tarafından ayrıştırılarak Büyükada Aya Nikola Bölgesinde toplandı. Toplanarak ayrıştırılan bu atıklar, bugün biyokütle yöntemiyle elektrik enerjisine dönüştürülmesi amacıyla işlemden geçirildi.
![Bag-Bahce-Atiklarindan-Enerji-Uretimi-Projesinin-Ilk-Adimlari-Atildi.jpg Bağ-Bahçe Atıklarından Enerji Üretimi Projesinin İlk Adımları Atıldı](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/Bag-Bahce-Atiklarindan-Enerji-Uretimi-Projesinin-Ilk-Adimlari-Atildi.jpg)
Bağ-Bahçe Atıklarından Enerji Üretimi Projesinin İlk Adımları Atıldı
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI