23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri, Büyükada Atatürk Meydanı’nda 9:15’de çelenk koyma töreni ile başladı. Başkanımız Erdem GÜL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Eren, muhtarlar, meclis üyelerimiz ve siyasi parti temsilcileri Atatürk anıtına çelenk koyarak saygı duruşunda bulundular.
![ADALARDA-23-NISAN-ULUSAL-EGEMENLIK-VE-COCUK-BAYRAMI.jpg ADALARDA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/ADALARDA-23-NISAN-ULUSAL-EGEMENLIK-VE-COCUK-BAYRAMI.jpg)
ADALARDA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI