Adalar Belediyesi Ocak ayı toplantılarının 2.birleşimi, 7 Ocak Pazartesi günü Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Belediye Başkanı Erdem Gül’ün izinli sayıldığı toplantıya Rıza Çiftçioğlu başkanlık etti. Toplantıda; Plan ve Bütçe Komisyonu’nun hazırlamış olduğu; Huzur Hakkı, Başkan Yardımcısı Ödeneği, Sözleşmeli Personele Ödenecek Ücretin Belirlenmesi ve borçlanma hakkındaki raporu kabul edilerek onaylandı.
![Adalar-Belediyesi-Ocak-Ayi-Toplantilarinin-2-Birlesimi-Yapildi.jpg Adalar Belediyesi Ocak Ayı Toplantılarının 2. Birleşimi Yapıldı](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/Adalar-Belediyesi-Ocak-Ayi-Toplantilarinin-2-Birlesimi-Yapildi.jpg)
Adalar Belediyesi Ocak Ayı Toplantılarının 2. Birleşimi Yapıldı
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI