Adalar Kaymakamı Abdurrahman İnan, Belediye Başkanımız Erdem Gül ve protokol üyelerinin katıldığı programda, Atatürk ve silah arkadaşları için yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Atamızın büstüne çelenkler sunuldu.
![IMG-20231028-WA0013 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ilk resmi tören Büyükada Atatürk Meydanı’nda gerçekleşti.](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/10/img-20231028-wa0013-2.jpg)
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ilk resmi tören Büyükada Atatürk Meydanı’nda gerçekleşti.
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI