Bugün saat 13.00’de gerçekleştirilen Atatürk Anıtına Çelenk Sunma Töreni, sırasıyla Adalar Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı ve Adalar Belediyesi çelenklerinin Atatürk anıtına bırakılması ile açıldı. Çelenk sunumu ardından 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile tören sona erdi.
![29-EKIM-CUMHURIYET-BAYRAMI-KUTLAMALARI-ATATURK-ANITINA-CELENK-SUNMA-TORENI.jpg 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/29-EKIM-CUMHURIYET-BAYRAMI-KUTLAMALARI-ATATURK-ANITINA-CELENK-SUNMA-TORENI.jpg)
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNMA TÖRENİ İLE BAŞLADI
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI