Büyükada Atatürk Meydanında gerçekleşen tören sırasıyla Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı, Belediye ve Siyasi Parti Çelenklerinin Atatürk Anıtına sunulmasıyla başladı. 1 dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile devam eden tören, Deniz Lisesi Komutanlığından Öğretmen Üsteğmen Abdullah Tanrıvermiş’in yaptığı konuşmanın ardından sona erdi.
![18-MART-CANAKKALE-ZAFERINI-KUTLAMA-ve-SEHITLERI-ANMA-GUNU-PROGRAMI.jpg 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİ KUTLAMA ve ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI KAPSAMINDA DÜZENLENEN ÇELENK SUNMA TÖRENİ](https://adalar.bel.tr/wp-content/uploads/2023/08/18-MART-CANAKKALE-ZAFERINI-KUTLAMA-ve-SEHITLERI-ANMA-GUNU-PROGRAMI.jpg)
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİ KUTLAMA ve ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ PROGRAMI KAPSAMINDA DÜZENLENEN ÇELENK SUNMA TÖRENİ
SON HABERLER
ALİ ERCAN AKPOLAT
BELEDİYE BAŞKANI